Zapraszamy po ofertę na urządzenia wielofunkcyjne EPSON dla biznesu.

Epson WF-C5790dwf. Bardzo ciekawe urządzenie wielofunkcyjne A4 kolorowe z przeznaczeniem dla małego biura w atrakcyjnej cenie. Gdzie ilość generowanych wydruków w skali miesiąca nie jest duża a do tego czasem potrzebny jest kolor. Model WF-C5790dwf posiada wszystkie funkcje jakie mogą przydać się w biurze. Urządzenie posiada 3 letnią gwarancje producenta - po rejestracji na stronie Epson. Wyposażone w tusze o dużej pojemności - czarny na 5 lub 10 tysięcy stron, kolory na 5 tysięcy stron. Zapraszam do obejrzenia filmu na stronie producenta.

https://www.epson.pl/products/printers/inkjet-printers/business-inkjet/workforce-pro-wf-c5790dwf#videos

Kolejnym ciekawym modelem, który wcześniej prezentowaliśmy jest Epson WF-C579Rdtwf (seria RIPS). Charakteryzuje się bardzo niskimi kosztami eksploatacji, którymi przebija wiele urządzeń laserowych - szczególnie w segmencie urządzeń A4. Ten model przeznaczony jest do biura, działu gdzie drukuje się więcej. WF-C579R obsługuje duże tusze: czarny na 50 tysięcy stron i kolory na 20 tysięcy stron. Niewiele urządzeń laserowych działa z tonerami na takie ilości wydruków.

https://www.epson.pl/products/printers/inkjet-printers/business-inkjet/workforce-pro-wf-c579rdtwf

Poza niskimi kosztami eksploatacji trzeba pamiętać jeszcze o jednym. Urządzenia atramentowe mają dużo mniej skomplikowaną budowę w porównaniu z urządzeniami laserowymi. To z kolei przekłada się na znikomą awaryjność. Biznesowe urządzenia Epson są przyjazne dla środowiska ze względu na brak wielu części i elementów eksploatacyjnych jakie są w urządzeniach laserowych(tonery, bębny, pasy transferu, pojemniki na zużyty toner itd). Nie posiadają zespołów utrwalania więc się nie grzeją a co za tym idzie ich pobór prądu w czasie pracy jest ponad dziesięciokrotnie niższy.

Zapraszamy po ofertę.

DAWS_logo

Kontakt

Jak możemy pomóc?

Zadaj pytanie a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe

  • ul. Lutycka 11,
    60-415 Poznań
  • tel. +48 61 670 87 63
    kom. +48 606 372 407
  • biuro@daws.pl

Copyright @ 2020 Design by AiO | Polityka Prywatności